Bianca Raspberry Passion Lassi Gose Non-Alcoholic
Grundläggande info
| Id | 61834934 |
| Artikelnummer | 1407635 |
| Pris | 30.2 kr |
| Alkoholhalt | 0.3 % |
| Volym | 330 ml |
| Tillverkare | Omnipollo AB |
| Leverantör | Omnipollo AB |
| Land | Belgien |
| Sortiment | Tillfälligt sortiment |
| Kategori | Alkoholfri Smaksatt/kryddad öl |
| Släpptes | 2026-06-01 |
| Uppdaterad | 2026-05-09 |
| Nyhet | Nej |
Smak
| Servering | Serveras vid 6-8°C som sällskapsdryck. |
| Smak | Fruktig, syrlig smak med sötma, liten sälta och tydlig karaktär av hallon, inslag av passionsfrukt och marshmallows. |
| Färg | Oklar, blåröd färg. |
| Sockerinnehåll | 7.4g/100ml |
| Bitter | 2/12 |
| Body | 5/12 |
| Sweetness | 5/12 |
Flaska
| Typ | Burk |
| Pant | 2 kr |